Contact & Scorboard

KONTAKTI I SEMAFOR

Nađite sve podatke o utakmicma, kolima , ligama, selekcijama , poenima igrača tablicama.

email-kkogulin@gmailcom

OIB-18361829144

Matični broj u registru-04000166

adresa-Saborčanska bb 47300 Ogulin, Hrvatska

predsj.- B.Grgurić 091/518-8586

podpredsjednik - M.Vorkapić

M.Vorkapić 095/808-5451

N.Mirić 098/833-419

J.Puškarić 091/582-9998

FbGroup-K.K Ogulin

adresa dvorana-Josipa bana Jelačića bb, 47300 Ogulin (ŠSD Ogulin)

telefon dvorana 047/532-422

Welcome to Our Scoreboard Dobro došli na semafor!

SENIORSKA C1 LIGA 2011/12

ZAVRŠNA TABLICA  C – 1 liga – skupina A

1.

LABRADA

18

16

2

1523

:

1187

336

34

 

2.

LAGINJA

18

16

2

1534

:

1030

504

33

(-1)

3.

OGULIN

18

15

3

1258

:

992

266

33

 

4.

VG BASKET

18

12

6

1334

:

1276

58

30

 

5.

PREČKO

18

10

8

1332

:

1265

67

28

 

6.

GLINA

18

6

12

1241

:

1350

-109

24

 

7.

MLADOST II

18

6

12

1128

:

1314

-186

24

 

8.

ŽORA

18

4

14

1232

:

1595

-363

22

 

9.

NOVI ZAGREB

18

0

18

1229

:

1752

-523

18

 

10.

STENJEVEC

18

5

13

814

:

864

-50

16

(-7)

Za 2. mjesto:


2.

LAGINJA

2

2

0

168

:

137

31

4

3.

OGULIN

2

0

2

137

:

168

-31

2

Za 6. mjesto:


6.

GLINA

2

1

1

163

:

141

22

3

7.

MLADOST II

2

1

1

141

:

163

-22

3

 

2010/2011

1.
IVANIĆ
26
21
5
2160
:
1767
393
47
 
2.
SVETI PETAR
26
18
8
2064
:
1826
238
44
 
3.
OGULIN
26
18
8
1853
:
1583
270
44
 
4.
STENJEVEC
26
18
8
1847
:
1625
222
43
(-1)
5.
SUSEDGRAD
26
17
9
1869
:
1654
215
43
 
6.
SPORTVIZIJA
26
14
12
1802
:
1751
51
40
 
7.
ZAPRUĐE
26
14
12
1895
:
1806
89
40
 
8.
PREČKO
26
13
13
1672
:
1716
-44
39
 
9.
SESVETE
26
12
14
1697
:
1733
-36
38
 
10.
VG BASKET
26
12
14
1832
:
1862
-30
37
(-1)
11.
KRIŽ
26
9
17
1678
:
1935
-257
35
 
12.
GLINA
26
9
17
1755
:
2005
-250
35
 
13.
UNIVERS
26
6
20
1763
:
2042
-279
32
 
14.
SILENT WARRIORS
26
1
25
1497
:
2079
-582
27
 

 

C- 1 LIGA 2009/2010

1.
NOVSKA
20
20
0
1616
:
1157
459
40
2.
SVETI PETAR
20
16
4
1594
:
1311
283
36
3.
IVANIĆ
20
15
5
1535
:
1321
214
35
4.
NIKAŠ
20
11
9
1368
:
1278
90
30
(-1)
5.
UNIVERS
20
9
11
1343
:
1290
53
29
6.
SESVETE
20
10
10
1444
:
1340
104
29
(-1)
7.
ZAPRUĐE
20
10
10
1315
:
1302
13
29
(-1)
8.
OGULIN
20
9
11
1376
:
1342
34
28
(-1)
9.
KRAPINA
20
6
14
1145
1393
-248
25
(-1)
10.
GLINA
20
3
17
1119
:
1643
-524
23
11.
SILENT WARRIORS
20
1
19
1101
:
1579
-478
21

 

SEZONA 2008/2009

1.
SAVIA
18
17
1
1492
:
1044
448
35
2.
NOVSKA
18
17
1
1512
:
1166
346
35
3.
ZAPRUĐE
18
11
7
1400
:
1271
129
29
4.
BOSCO II
18
11
7
1379
:
1156
223
28
(-1)
5.
AUTO LIM LAK
18
9
9
1244
:
1236
8
27
6.
SAMOBOR II
18
6
12
1192
:
1505
-313
24
7.
ŠANAC II
18
6
12
1076
:
1391
-315
23
(-1)
8.
OGULIN
18
5
13
1279
:
1406
-127
23
9.
KRAPINA
18
4
14
1119
:
1289
-170
22
10.
KSAVER
18
4
14
1173
:
1402
-229
22

 

 

RASPORD UTAKMICA

6.11.2010 KK OGULIN - KK ZAPUĐE 81-64
13.11.2010 KK SVETI PETAR - KK OGULIN 63-67
20.11.2010 KK OGULIN - KK STENJEVEC 78-59
27.11.2010 KK IVANIC - KK OGULIN68-59
4.12.2010 KK OGULIN - KK SUSEDGRAD 58-64
11.12.2010 KK OGULIN - KK SILENT 116-60
18.12.2010 KK SPORTVIZIJA - KK OGULIN 64:58
14.1.2011 KK OGULIN - KK GLINA 102:58
22.01.2011 KK VG BASKET- KK OGULIN 84-66
29.1.2011KK OGULIN - KK KRIŽ 70-60
5.2.2011 KK PREČKO - KK OGULIN 48-72
12.2.2011KK OGULIN - KK UNIVERSE 88-69
19.2.2011 KK OGULIN - KK SESVETE 62-52
26.2.2011 KK ZAPRUÐE - KK OGULIN 78-70
5.3.2011 KK OGULIN - KK SVETI PETAR 54-70
12.3.2011 KK STENJEVEC - KK OGULIN 46-56
19.3.2011 KK OGULIN - KK IVANIC 54-70
26.3.2011 KK SUSEDGRAD - KK OGULIN 67-62
2.4.2011 KK SILENT - KK OGULIN 68-85
9.4.2011 KK OGULIN - KK SPORTVIZIJA 79-60
16.4.2011 KK GLINA - KK OGULIN 80-104
30.4.2011 KK OGULIN - KK VG BASKET 2-0
7.5.2011 KK KRIŽ - KK OGULIN 62-67
14.5.2011 KK OGULIN - KK PREČKO 77-68
21.5.2011 KK UNIVERSE - KK OGULIN 69-82
28.5.2011 KK SESVETE - KK OGULIN 32-84

REZULTATI PO KOLIMA

1.kolo

Stenjevec -Susedgrad 62-65
Ivanić -Sv.Petar 88-91
Silent- Sesvete 32-71
Sportvizija-Universe 62-76
VG Basket-Križ 88-54
Glina-Prečko 73:60
Ogulin-Zapruđe 81-64

2.kolo

Susedgrad-Križ 85-38
Prečko-VG Basket 63-67
Univers-Glina 52-53
Sesvete-Sportvizija 55-61
Zapruđe -Silent 74-71
Sv.Petar-Ogulin 63-67
Stenjevec-Ivanić 83-82

3.kolo

Ivanić-Susedgrad 71:45
Ogulin-Stenjevec 78:59
Silent-Sv.Petar 43:100
Sportvizija-Zapruđe 70:65
Glina-Sesvete 52:44
VG Basket-Univers 83:66
Križ-Prečko odgođeno

4.kolo

Susedgrad-Prečko 76:57
Univers-Križ 61:55
Stenjevec-Silent odgođeno
Sv.Petar-Sportvizija 95:83
Zapruđe-Glina 74:67
Sesvete-VG Basket 70:71
Ivanić-Ogulin 68:59

5.kolo

Ogulin-Susedgrad 58-64
Križ-Sesvete 49:68
Ivanić-Silent odgođeno
Sportvizija-Stenjevec 53:55
Glina-Sv.Petar 76:91
VG Basket-Zapruđe 85:68
Prečko-Univers 84:78

6.kolo

Susedgrad- Univers 90:59
Zapruđe-Križ 80:44
Stenjevec-Glina 86:59
Sv.Petar-VG Basket 102:76
Ogulin-Silent 116:60
Sesvete-Prečko 70:62
Ivanić-Sportvizija 87:72

7.kolo

Univers-Sesvete 54:62
Križ-Sv.Petar 42:91
Glina-Ivanić 94:75
VG Basket-Stenjevec 64:88
Silent-Susedgrad 41:75
Prečko-Zapruđe 50:51
Sportvizija-Ogulin 64:58

8.kolo

Susedgrad-Sesvete 80:64
Zapruđe-Univers 81:71
Stenjevec-Križ 68:82
Sv.Petar-Prečko 91:72
Ogulin-Glina 102:58
Ivanić-VG Basket 91:80
Silent-Sportvizija  

9.kolo

Zapruđe-Sesvete 55:57
Križ-Ivanić 73:67
Glina-Silent 86:61
Univers-Sv.Petar 57:77
VG Basket-Ogulin 84:66
Prečko-Stenjevec 67:60
Sportvizija-Susedgrad 76:51

10.kolo

Susedgrad-Zapruđe 77:71
Ogulin-Križ 70:60
Stenjevec-Univers 86:59
Silent-VG Basket 65:67
Sportvizija-Glina 81:54
Sesvete-Sv.Petar 86:72
Ivanić-Prečko 85:62

11.kolo

Glina-Susedgrad 67:86
Zapruđe-Sv.Petar 82:84
Sesvete-Stenjevec 65:72
VG Basket-Sportvizija 81:69
Križ-Silent 76:55
Prečko-Ogulin 48:72
Univers-Ivanić 62:87

12.kolo

Glina-VG Basket 102:96
Susedgrad-Sv.Petar 72:83
Stenjevec-Zapruđe 76:65
Sportvizija-Križ 63:48
Silent-Prečko 65:80
Ogulin-Univers 88:69
Sesvete-Ivanić 70:89

13.kolo

Sv.Petar-Stenjevec 81:67
Zapruđe-Ivanić 71:81
Ogulin-Sesvete 62:52
VG Basket-Susedgrad  
Univers-Silent 88:68
Prečko-Sportvizija 64:74
Križ-Glina 84:50

14.kolo

Sv.Petar-Ivanić 61:86
Zapruđe-Ogulin 78:70
Sesvete-Silent 65:76
Susedgrad-Stenjevec 59:70
Univers-Sportvizija 75:61
Prečko-Glina 67:49
Križ-VG Basket 75:66

 

 

 

JUNIORSKA 2.LIGA GRUPA -A-

ZAVRŠNA TABLICA MUŠKE JUNIORSKE HRL CENTAR I. liga – skupina A

1.

ZAGREB CO

12

11

1

1089

:

789

300

23

2.

CIBONA

12

9

3

966

:

774

192

21

3.

MLADOST

12

8

4

992

:

729

263

20

4.

MAKSIMIR

12

6

6

851

:

850

1

18

5.

ZRINJEVAC

12

6

6

1024

:

892

132

18

6.

OGULIN

12

1

11

597

:

970

-373

13

7.

ZABOK

12

1

11

666

:

1181

-515

13

SEZONA 2010/11.      

.

Grupa A
.
1.
ZAPAD CEDEVITA
12
11
1
1037
:
729
308
23
2.
CEDEVITA II
12
8
4
935
:
789
146
20
3.
KAPTOL
12
7
5
788
:
726
62
19
4.
SISAK
12
5
7
835
:
963
-128
17
5.
PETRINJA
12
4
8
750
:
888
-138
16
6.
OGULIN
12
4
8
748
:
903
-155
16
7.
ZRINJEVAC
12
3
9
682
:
777
-95
14
Za 5. mjesto:
5.
PETRINJA
2
2
0
131
:
116
15
4
6.
OGULIN
2
0
2
116
:
131
-15
2

 

 

SKUPINA B 2008/09
.
1.
GORICA
12
11
1
1166
:
769
397
23
2.
OGULIN
12
8
4
981
:
883
98
20
3.
PODSUSED
12
8
4
1008
:
911
97
20
4.
KAPTOL
12
7
5
920
:
879
41
19
5.
BOSCO
12
5
7
829
:
910
-81
17
6.
IVANIĆ
12
2
10
739
:
930
-191
14
7.
ZABOK
12
1
11
739
:
1100
-361
13
 
Za 2. mjesto:
2.
OGULIN
2
1
1
157
:
154
3
3
3.
PODSUSED
2
1
1
154
:
157
-3
3
PLASMAN OD 1. DO 6. MJESTA
.
1.
CIBONA
10
9
1
1024
:
742
282
19
 
2.
CEDEVITA
10
8
2
913
:
716
197
18
 
3.
ZAGREB CROBENZ
10
5
5
866
:
878
-12
15
 
4.
GORICA
10
4
6
747
:
854
-107
14
 
5.
DUBRAVA
10
3
7
802
:
858
-56
13
 
6.
OGULIN
10
1
9
568
:
872
-304
10
(-1)

 

19.2.2011 ZRINJEVAC-OGULIN 68-42

26.2.2011 OGULIN - SISAK-81-66

5.3.2011 KAPTOL - OGULIN 65-48

12.3.2011 OGULIN - PETRINJA 50-60

19.3.2011 ZAPADA - OGULIN 100-42

26.3.2011 slobodno kolo

2.4.2011 OGULIN - CEDEVITA 63-76

9.4.2011 OGULIN ZRINJEVAC 72-60

16.4.2011 SISAK - OGULIN 114-92

30.4.2011 OGULIN - KAPTOL 77-75

7.5.2011 PETRINJA - OGULIN 71-66

14.5.2011 OGULIN -ZAPAD 69-64

21.5.2011 slobodno kolo

28.5.2011 CEDEVITA II - OGULIN 83-46

 

KADETI 3.LIGA 2010/11
SEZONA 2010/11.      

.

1.
OGULIN
15
12
3
784
:
693
91
27
2.
MAKSIMIR II
15
12
3
1043
:
653
390
26
(-1)
3.
MLADOST II
15
10
5
1025
:
787
238
25
4.
AUTO LIM LAK
15
6
9
892
:
958
-66
21
5.
ZRINJEVAC II
15
3
12
585
:
974
-389
17
(-1)
6.
FORTUNA
15
2
13
710
:
974
-264
16
(-1)

 

KADETI SU OSVOJILI 3. KADETSKU LIGU U 15 KOLA SU OSTVARILI 12 POBJEDA I 3 PORAZA. IZA SEBE SMO OSTAVILI EKIPE ZRINJEVACII, MLADOST II, AUTO LIM LAK,MAKSIMIR I FORTUNU. OVIM 1. MJESTOM DALI SMO PRILIKU NAŠIM MLAĐIM KADETIMA KOJI DOLAZE DA NAGODINU ZAIGRAJU 2. KADETSKU LIGU I STIČU VAŽNO ISKUSTVO I ZNAJE KOJE BI SE MOGLO VIŠESTRUKO ISPLATITI U BUDUĆNOSTI. ČESTITKE NAŠIM KADETIMA I NADAMO SE DA ĆE NADOLAZEĆE GENERACIJE NADVISTI NJIHOVE REZULTATE.

 

SEZONA 2009/10.      

SKUPINA A

1.
ZRINJEVAC
14
14
2
1165
:
551
614
30
2.
AUTO LIM LAK
14
11
3
1117
:
885
232
25
3.
CEDEVITA II
14
10
4
1070
:
711
359
24
4.
OGULIN
14
9
5
1065
:
859
206
23
5.
ZAPAD II
14
5
9
816
:
1049
-233
19
6.
KSAVER
14
5
9
737
:
1142
-405
19
7.
JASKA
14
4
10
765
:
986
-221
18
8.
DUGA RESA
14
0
14
565
:
1117
-552
14

 

RASPORED UTAKMICA

KK OGULIN - KK MAKSIMIR II 2-0
KK A.L.L DUGA RESA - KK OGULIN 54-53
KK OGULIN -KK FORTUNA 71-51
KK OGULIN - KK MLADOST II 70-59
KK ZRINJEVAC II - KK OGULIN 34-44
KK MAKSIMIR II - KK OGULIN 57-47
KK OGULIN - KK A.L.L DUGA RESA 81-73
KK FORTUNA - KK OGULIN 54-65
KK MLADOST II - KK OGULIN 50-66
KK OGULIN - KK ZRINJEVAC II 78-80
KK OGULIN - KK MAKSIMIR II 64-58
KK OGULIN - KK A.L.L DUGA RESA 73-62
KK OGULIN - KK FORTUNA 2-0
KK OGULIN - KK MLADOST II 66-61
KK OGULIN - KK ZRINJEVAC II 2-0

 

 

Home Page | Lockeroom | Time-Out | Streetball | Škola košarke | Contact Details
2011 Košarkaški klub Ogulin. All Rights Reserved
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree sports web templates